جستجو کردن
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

کریم باقری بازیکن محبوب پرسپولیسی ها در محک

محک۲۶ آبان میزبان یکی از فوتبالیست های کشور بود، کریم باقری بازیکن محبوب تیم پرسپولیس و تیم ملی، در محک حضور یافت وپس از ملاقات با کودکان با آنان عکس یادگاری گرفت. کودکان در اتاق های خود با اشتیاق منتظر بودند تا نوبت ملاقات آنها برسد و بتوانند از نزدیک با وی گفتگو گنند، باقری […]

اشتراک گذاری مقاله

محک۲۶ آبان میزبان یکی از فوتبالیست های کشور بود، کریم باقری بازیکن محبوب تیم پرسپولیس و تیم ملی، در محک حضور یافت وپس از ملاقات با کودکان با آنان عکس یادگاری گرفت.

کودکان در اتاق های خود با اشتیاق منتظر بودند تا نوبت ملاقات آنها برسد و بتوانند از نزدیک با وی گفتگو گنند، باقری نیز با تک تک کودکان و خانواده هایشان ملاقات کرد و آنان را برای ادامه درمان و امبد به بهبودی تشویق کرد.

حضور هنرمندان و ورزشکاران در محک، موجب می شود کودکان و خانواده های آنان لحظه هایی پر از شادی و نشاط را تجربه کنند و ساعت هایی عاری از دغدغه و رنج بیماری را پشت سر بگذارند. حضور این عزیزان، به دور ازقالب شهرت ودغدغه های روزمره، در کنار کودکان می تواند به اندازه یک دوره شیمی درمانی مفید باشد و از رنج بیماری آنان بکاهد، چنانکه پس از حضور کریم باقری تا چند روز کودکان در این مورد گفتگو می کردند وشورو شادی وصف ناپذیری تا مدتی محیط بیمارستان را فرا گرفته بود.از حضور این فوتبالیست محبوب کشور قدردانی می کنیم و امیدواریم روزی برسد که کودکان مبتلا به سرطان در کنار تمامی ورزشکاران و هنرمندان محبوب کشور، بهبودی کامل خودرا جشن بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *