جستجو کردن
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

حضور کریم باقری در موسسه غیرانتفاعی بنیاد همیاران خیر جمعی ایرانیان

کریم باقری همواره تمام تلاش خود را نموده تا در کنار مردم کشور با استفاده از جایگاه و محبوبیت خود در ورزش، از این مهم در جهت یاری هموطنان و همراهی با محرومان در شرایط سخت به درستی استفاده نماید. تعداد زیادی از جمعیت کشور درگیر مسائلی مانند فقر، گرسنگی، قحطی و بیماری هستند. کریم […]

اشتراک گذاری مقاله

کریم باقری همواره تمام تلاش خود را نموده تا در کنار مردم کشور با استفاده از جایگاه و محبوبیت خود در ورزش، از این مهم در جهت یاری هموطنان و همراهی با محرومان در شرایط سخت به درستی استفاده نماید. تعداد زیادی از جمعیت کشور درگیر مسائلی مانند فقر، گرسنگی، قحطی و بیماری هستند. کریم باقری نیز تمام تلاش خود را نموده تا در حد توان و با کمک گرفتن از موسسات، سازمان ها و افراد توامند در داخل و خارج از کشور به این افراد یاری رسانده و دست آنان را به گرمی بفشارد.

در این راستا طی اقدامی کریم باقری بهمراه مجموعه همکاران خود در موسسه غیرانتفاعی بنیاد همیاران خیر جمعی ایرانیان حضور یافته و پس از دلجویی از عزیزان دارای مشکلات جسمی، حرکتی و بی سرپرست سعی در یاری رساندن به این عزیزان و مسئولان این موسسه نمود. لازم به ذکر است که هنرمند مردمی امید حاجیلی با حضور خود در این مجموعه و اجراء برنامه سعی نمود تا لحظات شادی را برای اعضاء این مجموعه فراهم آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *